Saszetka Zapachowa Tickled Pink Bridgewater

22,00 zł

Jakość produktu

Każda świeca marki Bridgewater pali się czysto, szybko wypełnia pomieszczenie zapachem i wygląda świetnie robiąc to. Saszetki zapachowe charakteryzują się dużą intensywnością i są bardzo wydajne. Przystępna cena czyni z Bridgewater przyjemność którą każdy może cieszyć.

Tworzenie wyjątkowych chwil

Bridgewater specjalizuje się w przyjemnych i kojących zapachach. Od świeżych i czystych jak White Cotton i Blue Door do ciepłych i przytulnych zapachów jak Remember When i Welcome Home. Bridgewater tworzy wyjątkowe chwile w życiu, którymi warto się rozkoszować.

Wspaniały nastrój

Bridgewater dzięki świecom i produktom zapachowym , zapewnia przyjemny nastrój dzięki któremu można poczuć się komfortowo i odprężyć się. Czy jest to duże przyjęcie, wesele czy romantyczna noc dla dwojga, Bridgewater nadaje wyjątkowe ciepło, które może mieć jedynie południowe korzenie.

Działalność charytatywna                                                          

Firma Bridgewater uczestniczy w akcji karmienia dzieci w krajach rozwijających się. Poprzez współpracę z Rice Bowls, Bridgewater dostarcza porcję żywności z każdego sprzedanego słoika do sierocińców. Każda zakupiona świeca zapewnia żywność dla dziecka na jeden dzień.

Saszetka zapachowa Tickled Pink:

zapach: kwiatowy

Połączenie słodyczy kwiatów lipy i orzeźwienia jagód.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Saszetka Zapachowa Tickled Pink Bridgewater

Saszetka Zapachowa Tickled Pink Bridgewater

Saszetka zapachowa Tickled Pink:

Połączenie słodyczy kwiatów lipy, i orzeźwienia jagód.

Napisz opinię