Saszetka Zapachowa Let's Celebrate Bridgewater

22,00 zł

Jakość produktu

Każda świeca marki Bridgewater pali się czysto, szybko wypełnia pomieszczenie przyjemnym zapachem i stanowi piękną dekorację Twojego wnętrza. Saszetki zapachowe charakteryzują się dużą intensywnością i są bardzo wydajne. Przystępna cena czyni z Bridgewater przyjemność którą każdy może się cieszyć.

Tworzenie wyjątkowych chwil

Bridgewater specjalizuje się w przyjemnych i kojących zapachach. Od świeżych i czystych jak White Cotton i Blue Door do ciepłych i przytulnych zapachów jak Remember When i Welcome Home. Bridgewater tworzy wyjątkowe chwile w życiu, którymi warto się rozkoszować.

Wspaniały nastrój

Bridgewater dzięki świecom i produktom zapachowym , zapewnia przyjemny nastrój dzięki któremu można poczuć się komfortowo i odprężyć się. Czy jest to duże przyjęcie, wesele czy romantyczna noc dla dwojga, Bridgewater nadaje wyjątkowe ciepło, które może mieć jedynie południowe korzenie.

Działalność charytatywna                                                          

Firma Bridgewater uczestniczy w akcji karmienia dzieci w krajach rozwijających się. Poprzez współpracę z Rice Bowls, Bridgewater dostarcza porcję żywności z każdego sprzedanego słoika do sierocińców. Każda zakupiona świeca zapewnia żywność dla dziecka na jeden dzień.

Saszetka zapachowa Let's Celebrate:

Podnieś kieliszek i wznieś toast za zapach, który urzeczywistnia wszystkie rzeczy huczne, szampańskie i biesiadne. Błyszczące tryśnięcie soczystej truskawki i mandarynki musuje w kwiatowym trio mimozy, wiciokrzewu oraz gardenii z domieszką maslanego rumu waniliowego, drzewa sandałowego i piżma, podnosi zmysły do czystej celebracji.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Saszetka Zapachowa Let's Celebrate Bridgewater

Saszetka Zapachowa Let's Celebrate Bridgewater

Saszetka zapachowa Bridgewater:

Spaceruj po leśnych ścieżkach, oddychając świeżymi zielonymi nutami i fiołkami.

Napisz opinię