Harry Miś Bukowski Design

126,00 zł

20-377843

Co to jest Harry Bukowski Design?

Harry to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim i kudłatym futerku koloru kawowego.  Posiada czarne, błyszczące oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją jasną, dużą kokardą, w której prezentuje się elegancko. Jest miękki i przyjemny w dotyku, doskonale nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz ręczne wykonanie sprawiają, że jest on niezwykle uroczy.

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonały na prezent dla osoby, którą kochasz. 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Harry Miś Bukowski Design

Harry Miś Bukowski Design

Harry to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim i kudłatym futerku koloru kawowego. Posiada czarne, błyszczące oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją jasną, dużą kokardą, w której prezentuje się elegancko. Jest miękki i przyjemny w dotyku, doskonale nadaje się do przytulania.

Napisz opinię