Maciek Kot Bukowski Design 25cm

79,00 zł

20- 31304955

Co to jest Maciek Bukowski Design?

Maciek to kot marki Bukowski Design o szarym, pręgowanym futerku. Ma kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Ma długi ogonek i kokardkę zawiązaną pod szyją. Występuje w dwóch wersjach: z różowym noskiem i fioletową kokardą zawiązaną na karku lub z brązowym noskiem i brązową kokardą zawiązaną pod szyją. Jest bardzo miękki, a jego futerko w dotyku wyjątkowo gładkie, jest wprost stworzony do przytulania.

  • Wielkość: 18cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny prezent dla miłośników kotów.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Maciek Kot Bukowski Design 25cm

Maciek Kot Bukowski Design 25cm

Maciek, kotek marki Bukowski Design o szarym, pręgowanym futerku. Ma kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Jest wielkości 18 cm. Występuje w dwóch wersjach: z różowym noskiem i fioletową kokardą zawiązaną na karku lub z brązowym noskiem i brązową kokardą zawiązaną pod szyją.

Napisz opinię