Ludwig miś Bukowski Design

126,00 zł

12-867GH

Co to jest Ludwig Bukowski Design?

Ludwig to miś marki Bukowski design o brązowym futerku z długim włosiem. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Pod szyją ma jasną kokardę. Jego mięciutkie i błyszczące futerko i uroczy wygląd sprawiają, że chce się go przytulać.

  • Wielkość: 35cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

idealnie dla dzieci  +6m

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ludwig miś Bukowski Design

Ludwig miś Bukowski Design

Ludwig to miś marki Bukowski design o brązowym futerku z długim włosiem. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Pod szyją ma kokardę. Jego mięciutkie i błyszczące futerko i uroczy wygląd sprawiają, że chce się go przytulać.

  • Wielkość: 35cm

Napisz opinię