Króliczek Little Dancing Monique

69,00 zł

18-028F

Króliczek Little Dancing Monique to prawdziwa mała baletnica - nosi piękną dwuwarstwową tiulową spódniczkę, a na stopach ma  prawdziwe, profesjonalne baleriny. Jej długie, zwisające uszy zdobią stylowe kokardki. Jest wykonana z jasnego białego futerka.

Występuje w dwóch wariantach: różowe buciki, spódniczka i kokardki lub białe buciki, spódniczka i kokardki.
Wymiary: 15cm.

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziecka +6m.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Króliczek Little Dancing Monique

Króliczek Little Dancing Monique

Króliczek Little Dancing Monique to prawdziwa mała baletnica - nosi piękną dwuwarstwową tiulową spódniczkę, a na stopach ma prawdziwe, profesjonalne baleriny. Jej długie, zwisające uszy zdobią stylowe kokardki. Jest wykonana z jasnego białego futerka.

Króliczek występuje w dwóch wariantach: różowe buciki, spódniczka i kokardki lub białe buciki, spódniczka i kokardki.
Wymiary: 15cm.

Napisz opinię