Majken mewa Bukowski Design 25cm

79,00 zł

20-31371964

Co to jest Majken Bukowski Design?

Majken to pluszowa mewa marki Bukowski design. Posiada  niebieskie portki i koszulkę w marynarskie paski. Na szyi chusta z niebieską lamówką. prawdziwy marynarz!  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

idealnie dla dzieci  +6m

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Majken mewa Bukowski Design 25cm

Majken mewa Bukowski Design 25cm

Majken to pluszowa mewa marki Bukowski design. Posiada  niebieskie portki i koszulkę w marynarskie paski. Na szyi chusta z niebieską lamówką. prawdziwy marynarz!

Napisz opinię