Anthony miś Bukowski Design 25cm

98,00 zł

20-31314800

Co to jest Anthony Bukowski Design?

Anthony to miś marki Bukowski design o brązowym futerku z długim włosiem. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Pod szyją ma satynowa kokardę biało- pomarańczową. Jego mięciutkie i błyszczące futerko i uroczy wygląd sprawiają, że chce się go przytulać.

  • Wielkość: 25cm
  • Na  stopach ma  jubileuszowe hafty  "Bukowski 30 years" and "Bukowski 2020"

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

idealnie dla dzieci  +6m

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Anthony miś Bukowski Design 25cm

Anthony miś Bukowski Design 25cm

Anthony marki Bukowski design o kremowym futerku z długim włosiem. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Pod szyją jest przewiązany kokardą koloru kremowego.

  na  stopach  jubileuszowe hafty  "Bukowski 30 years" and "Bukowski 2020"

Napisz opinię