Josefin Misia Bukowski Design 25cm

  • Nr 1
  • Nr 2
  • Nr 3

Co to jest Josefin Bukowski Design?

Josefin to misia marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w elegancką, bordową sukienkę ze śnieżnobiałym koronkowym kołnierzykiem, przy uchu ma bordową kokardkę. Jej ubranko zostało zrobione z niezwykle miękkiego i miłego w dotyku materiału. Jej wszyte pantofelki są jasnego koloru z beżowymi kropkami. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wygląda niezwykle uroczo.

Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka.  Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Ta elegancka misia doskonale nada się na prezent dla kobiet oraz dziewczynek.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Josefin Misia Bukowski Design 25cm

Josefin Misia Bukowski Design 25cm

Co to jest Josefin Bukowski Design?

Aurora to misia marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

Napisz opinię