Teddy - My First Teddy Miś Bukowski Design 30cm

89,00 zł

4B4E-27635

Co to jest Teddy – My First Teddy Bukowski Design?

Teddy to miś marki Bukowski Design o puszystym, kręconym i niezwykle miękkim w dotyku futerku, koloru kremowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją szyfonową kokardą o brązowym kolorze. Na tylniej łapce ma wyhaftowany napis „MY FIRST TEDDY”. Jest miękki, został wykonany z niesamowicie delikatnych materiałów, idealnie nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, ze wygląda on niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 30cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Podaruj go osobie, którą kochasz.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Teddy - My First Teddy Miś Bukowski Design 30cm

Teddy - My First Teddy Miś Bukowski Design 30cm

Teddy to miś marki Bukowski Design o puszystym, kręconym i niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją szyfonową kokardą o brązowym kolorze. Na tylniej łapce ma wyhaftowany napis „MY FIRST TEDDY”. Ma 30 cm. wysokości.

Napisz opinię