Sweet Graham Królik Bukowski Design 28 cm.

20-31385336

Co to jest Sweet Graham Bukowski Design?

Sweet Graham to pluszowy króliczek marki Bukowski Design. Jego długie, niezwykle miękkie futerko jest koloru szaro-brązowego. Pyszczek, tylne łapki, ogonek i wewnętrzną stronę uszu ma jasne. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Ma też zabawnie spuszczone uszka. Został wykonany z niesamowicie delikatnego i miłego w dotyku materiału, idealnie nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że ma on niezwykle uroczy i zabawny wygląd.

  • Wyjątkowo miękkie futerko.
  • Wielkość: 28 cm.

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziecka.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Sweet Graham Królik Bukowski Design 28 cm.

Sweet Graham Królik Bukowski Design 28 cm.

Baby Graham to pluszowy króliczek marki Bukowski Design. Jego długie, miękkie futerko jest koloru szaro-brązowego. Pyszczek, łapki i wewnętrzną stronę uszu ma jasne. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane nosek i pyszczek. Ma zabawnie spuszczone uszka. Jest wielkości 15 cm.

Napisz opinię