Richard Miś Bukowski Design 25cm

7340031368865

Co to jest Richard Bukowski Design?

Richard to pluszowy miś marki Bukowski Design. Jego lekko chropowate futerko jest koloru jasnobrązowego. Ma sweterek i buty z jasnego materiału w beżowe kropki. Jego guziki na sweterku są koloru beżowego. Wygląda zawsze elegancko w swojej muszce w kratę. Jego ubranko zostało zrobione z niezwykle delikatnego i przyjemnego w dotyku materiału. Posiada czarne, świecące oczka i wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest wesołym i bardzo sympatyczny misiem. Jest bardzo miękki.

  • wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonały prezent dla dziecka. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Richard Miś Bukowski Design 25cm

Richard Miś Bukowski Design 25cm

Richard to pluszowy miś marki Bukowski Design. Jego lekko chropowate futerko jest koloru jasnobrązowego. Ma sweterek i buty z jasnego materiału w beżowe kropki. Jego guziki na sweterku są koloru beżowego. Wygląda elegancko w muszce w kratę. Jego ubranko zostało zrobione z delikatnego materiału. Posiada czarne, świecące oczka i wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ma 25 cm. wysokości.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: