Leon Zakładka Bukowski Design

33,00 zł

20-385985

Co to jest Leon KR Bukowski Design?

Leon to pluszowa zakładka do książek w formie misia marki Bukowski Design. Ma czarne oczka i wyhaftowane brązową nicią pyszczek oraz nosek, a także czerwone serduszko na apaszcze. Jest o długości 30 cm. Występuje w wersji kremowej i brązowej. Posiada miękkie futerko i wygląda uroczo.

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection”mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonale nada się jako prezent dla miłośnika książek. 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Leon Zakładka Bukowski Design

Leon Zakładka Bukowski Design

Leon to pluszowa zakładka do książek w formie misia marki Bukowski Design. Ma czarne oczka i wyhaftowane brązową nicią pyszczek oraz nosek, a także wyhaftowane czerwone serduszko na apaszcze. Jest o długości 30 cm. Występuje w wersji kremowej i brązowej.

Napisz opinię