Bruno Miś Bukowski Design Kolekcja Limitowana 35cm.

20-385251

Co to jest Bruno Bukowski Design?

Bruno to klasyczny miś marki Bukowski Design. Pochodzi z limitowanej kolekcji. Ma dłuższy pyszczek oraz klasyczny garb na plecach, ma delikatne, chropowate futerko koloru brązowego, czarne oczy, ręcznie haftowany brązowy pyszczek. Posiada ruchomą głowę oraz łapki, co umożliwia ustawianie go w różnych pozycjach.  

  • Wielkość: 35 cm.

Jakość i bezpieczeństwo:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny prezent dla dorosłych kolekcjonerów.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Bruno Miś Bukowski Design Kolekcja Limitowana 35cm.

Bruno Miś Bukowski Design Kolekcja Limitowana 35cm.

Bruno, miś Bukowski z kolekcji misi klasycznych, pochodzi z limitowanej kolekcji, jest koloru brązowego, ma 35cm wysokości. Jest inspirowany dawnymi misiami, posiada ruchome łapki.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: