Vigo & Maria Baby Rug Bukowski Design 30cm

77,00 zł

7340031382953

Co to są Viggo & Maria Baby rugs Bukowski Design?

Viggo & Maria Baby rugs to misie w formie małych, miękkich kocyków marki Bukowski Design przeznaczone dla niemowlaków, pochodzą one z kolekcji „baby collection”.

Dostępne są w różnych zestawieniach kolorystycznych:

  • pomarańczowo-beżowym,
  • żólto-beżowym,
  • różowo-beżowym,
  • niebiesko-beżowym,
  • niebiesko-kremowym
  • różowo-kremowym

Posiadają ręcznie wyhaftowane brązowe oczka, noski oraz pyszczki.

  • Mają wymiary 30 x 30 cm
  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo

Niezwykle miękkie i urocze maskotki z kolekcji „baby collection” przeznaczone dla dzieci poniżej trzeciego roku życia są pozbawione jakichkolwiek toksycznych chemikaliów. Wykonane są z niepochodzącego z recyklingu, całkowicie nowego włókna poliestrowego aby uniknąć choćby śladu chemikaliów, a także zwiększyć odporność na ogień, nie wywołują alergii. Posiadają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski, materiał, który został użyty do ich wyprodukowania ma bezpieczne dla małych dzieci krótkie włosie. Zabawki wypchane są miękką poliestrową watą, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami umieszczonymi w zabezpieczonych, szytych torebkach. Plastikowe kulki są okrągłe i większe niż 2 mm, trójwymiarowe, zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Wszystkie pluszaki Bukowski Design mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealna maskotka do spania dla niemowlaka.

                                                         

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Vigo & Maria Baby Rug Bukowski Design 30cm

Vigo & Maria Baby Rug Bukowski Design 30cm

Miś Bukowski w formie miękkiego kocyka o wielkość 30/30cm, pochodzi z kolekcji "baby collection", przeznaczony dla niemowlaków.

Napisz opinię