Króliczki Buster & Coco Bukowski Design Długość 15cm

49,00 zł

Co to jest Buster i Coco Bukowski Design?

Buster i Coco to małe króliczki należące do serii tzw. „Miękusów” marki Bukowski Design, są niesamowicie miękkie, zrobione z delikatnych i puszystych materiałów, idealne do przytulania przez małych i dużych kolekcjonerów. Buster i Coco występują w białym oraz beżowym futerku o średniej długości.

Mają niewielki rozmiar około 15 cm długości, dzięki czemu można go zabrać do kieszeni na każdą wyprawę. Mają czarne oczy i wyhaftowane ręcznie beżowe noski i pyszczki. Ich szyje są przewiązane szalikami w szarym kolorze.

Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej, ich niezwykle uroczy wygląd, a także ich rozkosznie miękkie futerko sprawia, że kochają je zarówno mali jak i dorośli miłośnicy pluszowych maskotek.

Galeria maskotek Buster i Coco BukowskiJakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski

Buster i Coco nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane zostały ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami umieszczonymi w zabezpieczonych, szytych torebkach. Plastikowe kulki są okrągłe i większe niż 2 mm oraz trójwymiarowe, zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Posiadają tzw. „safty eyes” co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, które są podwójnie zablokowane, co czyni je prawie niemożliwymi do oderwania, zwłaszcza dla dziecka. Wszystkie pluszaki Bukowski Design mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Obdarz ważną dla siebie osobę tymi uroczymi króliczkami aby sprawić jej przyjemność i wyrazić uczucie do niej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Króliczki Buster & Coco Bukowski Design Długość 15cm

Króliczki Buster & Coco Bukowski Design Długość 15cm

Króliki Buster i Coco, Bukowski Design mają rozkosznie miękkie futerko w kolorze białym lub beżowym, posiadają 15 cm. długości, ułożone są na brzuszku.

Napisz opinię