Antonio Miś Polarny Bukowski Design 40cm

126,00 zł

7350009368087

Co to jest Antonio Bukowski Design?

Antonio to duży miś polarny marki Bukowski Design posiadający miłe futerko o długim włosiu koloru kremowego. Ma czarne oczy, duży nosek, posiada także „poduszki” na tylnich łapkach. Jest bardzo miękki, ma luźne łapki i jest wprost stworzony do przytulania.

  • Wielkość 40 cm.

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonale nada się na prezent dla dziecka lub ukochanej. Podaruj go ważnej osobie aby okazać uczucie dla niej.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Antonio Miś Polarny Bukowski Design 40cm

Antonio Miś Polarny Bukowski Design 40cm

Miś Polarny marki Bukowski Design posiadający kremowe futerko o długim włosiu. Ma czarne oczy,duży nosek, posiada także "poduszki" na tylnich łapkach, jest wielkości 40 cm.

Napisz opinię