Baby Guccio Kot Bukowski Design 14cm

20-379519

Co to jest Guccio Bukowski Design?

Guccio to kot marki Bukowski Design o miękkim, kremowym futerku. Jego oczka są czarne, a nosek i pyszczek wyhaftowane brązową nicią. Dzięki jego niewielkim rozmiarom, można włożyć go w torebkę lub w kieszeń i zabrać go ze sobą wszędzie. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej i ręczne wykonanie zabawek sprawiają, że każdy kotek jest wyjątkowy i wygląda niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 14cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dzieci i wielbicieli kotów.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Baby Guccio Kot Bukowski Design 14cm

Baby Guccio Kot Bukowski Design 14cm

Guccio, kotek marki Bukowski Design o miękkim, kremowym futerku. Jego oczka są czarne, a nosek i pyszczek wyhaftowane brązową nicią. Mierzy ok. 14 cm.

Napisz opinię