Soto White lampa zapachowa

338,00 zł

55-861799

Elegancki i subtelny model Soto White zachwyci Twoje zmysły i wzbogaci codzienne życie odrobiną luksusu. A może wolisz nadać wnętrzu pazur, korzystając z wyrazistej stylistyki dyfuzora Soto Black? Ten wyróżniający się niebanalną estetyką model dopełni każdą aranżację swoim wyjątkowym stylem.

Dyfuzory z linii Soto zapewniają nastrojowe oświetlenie przechodzące w szerokie spektrum barw z możliwością ustawienia wybranego koloru. Co więcej, oferują również tryb pracy bez oświetlenia, dzięki czemu możesz cieszyć się atmosferą relaksu nawet podczas snu.

Dodatkowo lampy zapachowe Soto pełnią funkcję miniaturowych nawilżaczy powietrza. Rozpylają wokół siebie chłodną, relaksującą i aromatyczną mgiełkę, która sprawia, że wybrany zapach szybko i skutecznie wypełnia całe pomieszczenie.

 

Funkcje i właściwości:

  • Automatyczny wyłącznik
  • Łatwa obsługa i konserwacja
  • Niskie zużycie energii
  • Jasne oświetlenie kolorowe LED

NADAJE SIĘ DO : sypialnia,  kuchnia, salon, łazienka, biuro, sklep, przestrzeń SPA, strefy relaksu, pokoje hotelowe, siłownie, szpitale i kliniki, idealne do wnętrz w których znajdują się zwierzęta.

BEZPIECZEŃSTWO: Athena automatycznie wyłącza się kiedy poziom wody spadnie poniżej określonego poziomu, dzięki czemu jest idealnie bezpieczny i nadaje się do użytku w pobliżu dzieci i zwierząt domowych.

Automatyczne wył. po wyczerpaniu wody:
tak
Czas pracy:
3,5 - 4 godziny
Materiał:
Plastik
Moc:
12W
Nastrojowe światło:
Światło przenikające przez wszystkie spectrum kolorów
Opcja bez światła, idealne rozwiązanie do pracy nocą:
tak
Pojemność:
80 ml
Wymiary (LxWxH) w cm :
18 x 10,7 cm

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Soto White lampa zapachowa

Soto White lampa zapachowa

Soto White lampa zapachowa  firmy madebyzen

Napisz opinię