KRÓLIKI

Pluszaki Króliczek

KRÓLIKI Jest 4 produktów.

 • Grzechotka Chicky Rattle. Wielkość - 12cm. Materiał: plusz, wykonany z włókna poliestrowego, oczy plastikowe tzw. fasolki z żywicy polietylenowej. Grzechotka posiada certyfikat EN71 - 1,2,3 dla wszystkich grup wiekowych. Zalecany wiek: 0+.

  48,00 zł
 • Króliczek Little Dancing Monique to prawdziwa mała baletnica - nosi piękną dwuwarstwową tiulową spódniczkę, a na stopach ma prawdziwe, profesjonalne baleriny. Jej długie, zwisające uszy zdobią stylowe kokardki. Jest wykonana z jasnego białego futerka.Króliczek występuje w dwóch wariantach: różowe buciki,...

  69,00 zł
 • Bibi Dummy Holder to zawieszka do smoczka w formie małego króliczka Bibi. Na jej końcu znajduje się specjalny sznurek, umożliwiający przymocowanie smoczka. Wyrprodukowana zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa EN71. Zawieszka posiada bezpieczne oczy. Można prać w pralce w 30 stopniach.

  47,00 zł -20%
  Obniżka!
 • Benji Dummy Holder to zawieszka do smoczka w formie małego króliczka Benji. Na jej końcu znajduje się specjalny sznurek, umożliwiający przymocowanie smoczka. Wyrprodukowana zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa EN71. Zawieszka posiada bezpieczne oczy. Można prać w pralce w 30 stopniach.

  47,00 zł -20%
  Obniżka!