Dekoracje do domu w stylu retro

DEKORACJE

Czego nie może zabraknąć w domu stylizowanym na retro? Staromodnych mebli? Autentycznych urządzeń pochodzących z epok minionych? Vintage strojów i biżuterii? Choć wszystkie te przedmioty na pewno pomogą nam uzyskać pożądany klimat, o prawdziwym mieszkaniu “z duszą” świadczą przede wszystkim drobiazgi, niepowtarzalne bibeloty, ...

Czego nie może zabraknąć w domu stylizowanym na retro? Staromodnych mebli? Autentycznych urządzeń pochodzących z epok minionych? Vintage strojów i biżuterii? Choć wszystkie te przedmioty na pewno pomogą nam uzyskać pożądany klimat, o prawdziwym mieszkaniu “z duszą” świadczą przede wszystkim drobiazgi, niepowtarzalne bibeloty, które umieścić można tu i ówdzie, by dodawały wnętrzom oryginalnego uroku.

W tej roli świetnie sprawdzą się dekoracje ceramiczne, które zakupić możesz w naszym sklepie internetowym. Figurki ceramiczne wywołują nieposkromione pokłady nostalgii, przypominając nam beztroskie czasy dzieciństwa spędzane w domach, których wystrój tak bardzo różnił się od dzisiejszych, nowoczesnych przestrzeni. Drewniane figurki dekoracyjne przedstawiające żołnierza, kucharza i szewca przywodzą na myśl najpiękniejsze baśnie dla dzieci i stanowią piękną ozdobę wnętrza, zwłaszcza w okresie Adwentu i Bożego Narodzenia. Okrągła metalowa puszka może posłużyć do przechowywania świątecznych ciasteczek lub – co bardziej typowe w polskich domach – podręcznych przyborów do szycia.

Więcej