Frans i Franceska Królik - Zakładka Bukowski Design 17cm

20-368933

Co to jest Frans i Francesca Bukowski Design?

Frans i Francesca to zakładki do książek w formie królików marki Bukowski Design. Posiadają wyhaftowane oczka, noski i pyszczki. Ich niezwykle miękkie futerko jest koloru kremowego.  Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie, sprawiają, że wyglądają niepowtarzalnie i niezwykle uroczo.

Dostępne są w dwóch wersjach:

  • Franceska:  Z różowymi uszkami, łapkami i noskiem oraz różyczką przy uchu
  • Frans: Z niebieskimi uszkami, łapkami i noskiem

Wielkość:  17cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonale nada się jako prezent dla miłośnika książek. 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Frans i Franceska Królik - Zakładka Bukowski Design 17cm

Frans i Franceska Królik - Zakładka Bukowski Design 17cm

Co to jest Frans i Francesca Bukowski Design?

Frans i Francesca to zakładki do książek w formie królików marki Bukowski Design. Posiadają wyhaftowane oczka, noski i pyszczki. Ich niezwykle miękkie futerko jest koloru kremowego. 

Napisz opinię