Ziggy Baby Rug Kocyk Bukowski Design 30cm Baby Collection

62,00 zł

20-306171

Co to jest Ziggy Baby Rug Bukowski Design?

Ziggy Baby Rug to miś w przebraniu królika w formie miękkiego kocyka marki Bukowski Design. Jego głowa oraz łapki są koloru kremowego. Posiada wyhaftowane brązowe oczy oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Zabawki te wykonane zostały z bezpiecznych dla małych dzieci materiałów pluszowych z krótkim włosiem. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: w beżowym oraz białym przebraniu. Wyglądają niezwykle uroczo i są aksamitnie miękkie w dotyku, to sprawia, że każdy chce się do nich przytulić. Nadają się dla niemowlaków i starszych dzieci.

  • Wymiar: 30x30cm
  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonale nada się na prezent dla niemowlaka.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ziggy Baby Rug Kocyk Bukowski Design 30cm Baby Collection

Ziggy Baby Rug Kocyk Bukowski Design 30cm Baby Collection

Ziggy Baby Rug to miś w przebraniu królika w formie miękkiego kocyka marki Bukowski Design. Jego głowa oraz łapki są koloru kremowego. Posiada wyhaftowane brązowe oczy oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: z beżowym oraz białym przebraniem. Nadają się dla niemowlaków.

Napisz opinię