Hubert - Baby Rug Jeżyk Bukowski Design 10cm Baby Collection

32,00 zł

20-301404

Co to jest Hubert Baby Rug Bukowski Design?

Hubert Baby Rug to miękki jeż z kocykiem marki Bukowski Design. Jego pyszczek, uszka, brzuszek oraz łapki są koloru białego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczka, nosek oraz pyszczek, które są bezpieczne dla małych dzieci. W łapce trzyma malutki, miękki kocyk. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: z miękkimi igiełkami oraz kocykiem w bieli oraz z miękkimi igiełkami i kocykiem w kolorze szarym. Wykonany został z niezwykle delikatnych materiałów, bezpiecznych dla niemowlaków. Wygląda niezwykle uroczo i jest aksamitnie miękki w dotyku, co sprawia, że każdy chce się do niego przytulić. Nadaje się dla niemowlaków i starszych dzieci.

  • Wielkość: 10cm
  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonale nadaje się na prezent dla niemowlaka.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Hubert - Baby Rug Jeżyk Bukowski Design 10cm Baby Collection

Hubert - Baby Rug Jeżyk Bukowski Design 10cm Baby Collection

Hubert Baby Rug to jeż marki Bukowski Design. Jego pyszczek, uszka, brzuszek oraz łapki są koloru białego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczka, nosek oraz pyszczek, które są bezpieczne dla małych dzieci. W łapce trzyma malutki, miękki kocyk. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: z miękkimi igiełkami oraz kocykiem w bieli oraz z miękkimi igiełkami w kolorze szarym. Ma wielkość 10 cm.

Napisz opinię