Ziggy Elephant Bukowski Design Baby Collection

41,00 zł

20-379595

Co to jest Ziggy Elephant Bukowski Design?

Ziggy Elephant jest misiem marki Bukowski Design w przebraniu słonika. Jego futerko jest koloru kremowego, a przebranie szarego. Posiada wyhaftowane ręcznie brązową nicią oczka oraz beżową nicią pyszczek i nosek, są one bezpieczne dla niemowlaków. Pochodzi z kolekcji „Baby Collection”. Został wykonany z niezwykle miękkich w dotyku materiałów z krótkiego włosia, które są bezpieczne dla małych dzieci. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej jest on niezwykle uroczy.

  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo

Maskotki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane zostały ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami umieszczonymi w zabezpieczonych, szytych torebkach. Plastikowe kulki są okrągłe i większe niż 2 mm oraz trójwymiarowe, zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa.  Maskotki „baby collection”mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Wszystkie pluszaki Bukowski Design mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Są idealnym prezentem dla małego dziecka.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ziggy Elephant Bukowski Design Baby Collection

Ziggy Elephant Bukowski Design Baby Collection

Ziggy Elephant jest misiem marki Bukowski Design w przebraniu słonika. Jego futerko jest koloru kremowego, a przebranie szarego. Posiada wyhaftowane ręcznie brązową nicią oczka oraz beżową nicią pyszczek i nosek, są one bezpieczne dla niemowlaków. Pochodzi z kolekcji „Baby Collection”. Został wykonany z niezwykle miękkich w dotyku materiałów z krótkiego włosia, które są bezpieczne dla dzieci.

Napisz opinię