Ernest Miś Bukowski Design

20-380195

Co to jest Ernest Bukowski Design?

Ernest to miś marki Bukowski design o niezwykle miękkim i miłym w dotyku futerku. Posiada słodkie, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ubrany w ciepły, zimowy sweterek o kolorze czerwonym, w białe wzorki. Występuje w wariantach kolorystycznych: w beżowym oraz kremowym futerku. Został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej oraz precyzyjnemu wykonaniu, wygląda niezwykle uroczo, nie sposób go nie pogłaskać.

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla osoby którą kochasz. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ernest Miś Bukowski Design

Ernest Miś Bukowski Design

Ernest to miś marki Bukowski design o niezwykle miękkim i miłym w dotyku futerku. Posiada słodkie, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ubrany w ciepły, zimowy sweterek o kolorze czerwonym, w białe wzorki. Występuje w wariantach kolorystycznych: w beżowym oraz kremowym futerku. Został wykonany z materiałów wysokiej jakości.

Napisz opinię