Sara i Clara Królik Bukowski Design 15cm

20-384391

Co to jest Sara i Clara Bukowski Design?

Sara i Clara to pluszowe króliczki - baletnice marki Bukowski Design o niezwykle miękkim futerku. Posiadają czarne, urocze oczka, wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w przepiękne spódnice z tiulu, a uszy przewiązane mają tiulową kokardką. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: o jasnokremowym futerku i białym ubraniu oraz beżowym futerku i różowym ubraniu baletnicy. Wyjątkowy projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie królików sprawia, że są one niezwykle urocze.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Z pewnością zachwyci dziewczynki.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Sara i Clara Królik Bukowski Design 15cm

Sara i Clara Królik Bukowski Design 15cm

Sara i Clara to pluszowe króliczki - baletnice marki Bukowski Design o niezwykle miękkim futerku. Posiadają czarne oczka, wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w przepiękne spódnice z tiulu, a uszy przewiązane mają tiulową kokardką. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: o jasnokremowym futerku i białym ubraniu oraz beżowym futerku i różowym ubraniu. Mają wielkość 15 cm.

Napisz opinię