Hoho Sowa Brelok Bukowski Design 10cm

33,00 zł

7340031378178

Co to jest Hoho KR Bukowski Design?

Hoho to sowa w formie breloczku marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe. Wykonana jest z niezwykle puszystego i miłego w dotyku materiału, który do złudzenia przypomina piórka. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej ta mała sówka jest niezwykle urocza i wygląda jak żywa. Jest niewielkich rozmiarów, możesz włożyć ją do torebki i zabrać ze sobą wszędzie.

  • Wielkość: 10 cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny dla każdego, niezależnie od wieku.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Hoho Sowa Brelok Bukowski Design 10cm

Hoho Sowa Brelok Bukowski Design 10cm

Hoho to sowa w formie breloczku marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe. Wykonana jest z niezwykle puszystego i miłego w dotyku materiału, który do złudzenia przypomina piórka.

Napisz opinię