The Great Hoho Sowa Bukowski Design 25cm

77,00 zł

20-378451

Co to jest The Great Hoho Bukowski Design?

The Great Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka pod spodem są brązowe. Wykonana jest z niezwykle puszystego i miłego w dotyku materiału, który do złudzenia przypomina piórka. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że sówka że jest niezwykle urocza i wygląda jak żywa.

  • Wielkość 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla każdego.   

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

The Great Hoho Sowa Bukowski Design 25cm

The Great Hoho Sowa Bukowski Design 25cm

Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe.

Napisz opinię