Stockholm Kanini Królik Bukowski Design 15cm

20-378741

Co to jest Stockholm Kanini Bukowski Design?

Stockholm Kanini to króliczek marki Bukowski Design o brązowym, gładkim futerku. Posiada słodkie, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego łapki, pyszczek, uszy od spodu oraz szyja są koloru kremowego. Ma zabawnie wystający brzuszek i spuszczone uszka. Jest niewielki, dzięki czemu możesz wziąć go ze sobą na każdą przygodę.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziewczynki. 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Stockholm Kanini Królik Bukowski Design 15cm

Stockholm Kanini Królik Bukowski Design 15cm

Stockholm Kanini to króliczek marki Bukowski Design o brązowym, gładkim futerku. Posiada słodkie, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego łapki, pyszczek, uszy od spodu oraz szyja są koloru kremowego. Ma zabawnie wystający brzuszek i spuszczone uszka. Ma 15 cm. wysokości.

Napisz opinię