Loke The Kitty Bukowski Design 25cm

74,00 zł

7340031302968

Co to jest Loke the Kitty Bukowski Design?

Loke The Kitty to pluszowy kotek marki Bukowski Design o rudym, pręgowanym futerku. Posiada kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Ma długi ogonek oraz kokardę zawiązaną pod szyją. Jego pyszczek i nosek są ręcznie wyhaftowane. Występuje w dwóch wariantach, z różowym lub brązowym noskiem. Jest bardzo miękki, a jego futerko niesamowicie gładkie, jest stworzony do przytulania lub do spania z nim.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ  wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny prezent dla dziecka lub miłośników kotów.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Loke The Kitty Bukowski Design 25cm

Loke The Kitty Bukowski Design 25cm

Loke The Kitty to pluszowy kotek marki Bukowski Design o rudym, pręgowanym futerku. Posiada kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Ma długi ogonek oraz kokardę zawiązaną pod szyją. Jego pyszczek i nosek są ręcznie wyhaftowane. Jest wielkości 25 cm. Występuje w dwóch wariantach, z różowym lub brązowym noskiem. 

Napisz opinię