Hubert Brelok Bukowski Design 7cm

33,00 zł

7340031307093

Co to jest Hubert KR Bukowski Design?

Hubert to jeżyk w formie breloczku marki Bukowski Design. Jest beżowy, a jego miękkie igły są koloru szarego. Posiada czarne oczka, brązowy nosek i czerwony pyszczek. Występuje w dwóch różnych pozycjach leżących, na brzuchu oraz na plecach. Dzięki jego niewielkiemu rozmiarowi można włożyć go do torebki lub do kieszeni. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz jego niesamowicie uroczy wygląd sprawiają, że nie sposób nie wziąć do ręki i nie pogłaskać tego miłego jeżyka.

  • Wielkość 7cm

Jakość i bezpieczeństwo:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny zarówno dla dzieci jak dorosłych miłośników pluszaków. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Hubert Brelok Bukowski Design 7cm

Hubert Brelok Bukowski Design 7cm

Jeżyk Hubert breloczek Bukowski Design. Jest beżowy, a jego miękkie igły są koloru szarego. Posiada czarne oczka, brązowy nosek i czerwony pyszczek. Jest wielkości 7 cm. Występuje w dwóch pozycjach leżących, na brzuszku oraz na plecach.

Napisz opinię