San Pietro i San Paolo Miś - Anioł Bukowski Design 20cm

  • czapka
  • kubrak

Co to jest San Pietro i San Paulo Bukowski Design?

San Pietro i San Paolo to misie – aniołki marki Bukowski Design o białym, miękkim futerku. Posiadają błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Z tyłu doczepione mają białe, pluszowe skrzydełka. Zostały wykonane ręcznie, z niezwykle miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Są zawsze wesołe i pełne pogody ducha, mają prawdziwie anielską naturę. Dostępne są w dwóch wersjach: w czapce uszatce z futerka oraz w kamizelce z futerka. Dzięki wyjątkowemu projektowi Barbary Bukowskiej oraz precyzyjnemu wykonaniu, miś - aniołek jest niezwykle uroczy.

  • Wielkość: 20cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka lub dla dziewczyny. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

San Pietro i San Paolo Miś - Anioł Bukowski Design 20cm

San Pietro i San Paolo Miś - Anioł Bukowski Design 20cm

San Pietro i San Paolo, misie – aniołki marki Bukowski Design o białym, miękkim futerku. Posiadają błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Z tyłu doczepione mają białe, pluszowe skrzydełka. Dostępne są w dwóch wersjach: w czapce uszatce z futerka oraz w kamizelce z futerka. Mają wielkość 20 cm.

Napisz opinię