Charismatic Cornelia Królik Bukowski Design 40cm

110,00 zł

7350009364072

Co to jest Charismatic Cornelia Bukowski Design?

Charismatic Cornelia to królik marki Bukowski Design o beżowym, miłym w dotyku futerku. Posiada czarne oczka z brązowymi tęczówkami oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na uchu ma zawiązaną kokardkę koloru beżowego. Ma długie, uroczo zwisające uszy. Jego mięciutkie i błyszczące futerko i uroczy wygląd sprawiają, że chce się go dotykać i przytulać.

  • wielkość 40cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziewczynek i kobiet.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Charismatic Cornelia Królik Bukowski Design 40cm

Charismatic Cornelia Królik Bukowski Design 40cm

Charismatic Cornelia to królik marki Bukowski Design o beżowym, miłym w dotyku futerku. Posiada czarne oczka z brązowymi tęczówkami oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Na uchu ma zawiązaną kokardkę koloru beżowego. Ma długie, uroczo zwisające uszy.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: