Bambo Kot Bukowski Design 25cm

65,00 zł

7340031302692

Co to jest Bambo Bukowski Design?

Bambo to czarny kot marki Bukowski Design o niezwykle miękkim i lśniącym futerku o długim włosiu. Jego pyszczek, uszy oraz łapki są jasne. Ma czarne oczka oraz wyhaftowane nicią pyszczek i nosek. Występuje w dwóch rodzajach, z różowym noskiem i fioletową kokardką zawiązaną na karku lub brązowym noskiem i brązową kokardką zawiązaną pod szyją. Pochodzi z kolekcji tzw. "miękusów", niesamowicie miękkich, zrobionych z delikatnych i puszystych materiałów maskotek. Są idealne do przytulania.

  • Długość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka.. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Jest idealnym prezentem dla dzieci oraz miłośników kotów.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Bambo Kot Bukowski Design 25cm

Bambo Kot Bukowski Design 25cm

Bambo to czarny kot marki Bukowski Design o niezwykle miękkim i lśniącym futerku o długim włosiu. Jego pyszczek, uszy oraz łapki są jasne. Ma czarne oczka oraz wyhaftowane nicią pyszczek i nosek. Jest długości 25 cm. Występuje w dwóch rodzajach, z różowym noskiem i fioletową kokardką zawiązaną na karku lub brązowym noskiem i brązową kokardką zawiązaną pod szyją.

Napisz opinię