Baby Hubert Jeż Bukowski Design 7cm

39,00 zł

7340031382557

Co to jest Baby Hubert Bukowski Design?

Baby Hubert to jeżyk marki Bukowski Design. Jest beżowy, a jego miękkie igły są koloru szarego. Posiada czarne oczka, brązowy nosek i czerwony pyszczek. Dzięki jego niewielkim rozmiarom idealnie mieści się w dłoni dziecka. Występuje w dwóch różnych pozycjach: leżący, na brzuchu oraz na plecach. Dzięki jego niewielkiemu rozmiarowi można włożyć go do torebki lub do kieszeni i zabrać w każdą podróż. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że jeżyk jest niezwykle uroczy, nie sposób nie wziąć go do ręki.

  • Wielkość: 7cm

Jakość i bezpieczeństwo:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny zarówno dla dzieci jak dorosłych miłośników pluszaków. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Baby Hubert Jeż Bukowski Design 7cm

Baby Hubert Jeż Bukowski Design 7cm

Hubert to jeżyk marki Bukowski Design. Jest beżowy, a jego miękkie igły są koloru szarego. Posiada czarne oczka, brązowy nosek i czerwony pyszczek. Jest wielkości 7 cm, idealnie mieści się w dłoni dziecka. Występuje w dwóch różnych pozycjach: leżący na brzuchu oraz na plecach.

Napisz opinię