Ziggy Miś W Przebraniu Królika Bukowski Design 15cm

20-306560

Co to jest Ziggy Bukowski Design?

Ziggy to miś w uroczym przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada miękkie, kremowe futerko o krótkim włosiu, słodkie czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach: z beżowym oraz białym przebraniem króliczka. Został wykonany z niezwykle delikatnych materiałów, z krótkim włosiem. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest on niezwykle uroczy.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ziggy Miś W Przebraniu Królika Bukowski Design 15cm

Ziggy Miś W Przebraniu Królika Bukowski Design 15cm

Ziggy to miś w uroczym przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada miękkie, kremowe futerko o krótkim włosiu, słodkie czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach: z beżowym oraz białym przebraniem króliczka. Ma wielkość 15 cm. Został wykonany z niezwykle delikatnych materiałów, z krótkim włosiem.

Napisz opinię