Il Felice Lorenzo Miś Bukowski Design 55cm

7340031381581

Co to jest Il Felice Lorenzo Bukowski Design?

Il Felice Lorenzo Bukowski Design to duży miś marki Bukowski Design. Jego włochate, jasnobrązowe futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku. Ma duże, czarne błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biało-czerwony sweterek w zimowe wzorki i wełnianą, czerwoną czapkę ze śnieżynką. Ma wesoły pyszczek i jest pełen optymizmu. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej i ręczne, precyzyjne wykonanie sprawiają, że każdy miś jest niepowtarzalny i wygląda niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 55 cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla osoby, którą kochasz.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Il Felice Lorenzo Miś Bukowski Design 55cm

Il Felice Lorenzo Miś Bukowski Design 55cm

Il Felice Lorenzo Bukowski Design to duży miś marki Bukowski design. Ma wielkość 55 cm. Jego włochate, jasnobrązowe futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku. Ma duże, czarne błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest odziany w biało-czerwony sweterek w zimowe wzorki i wełnianą, czerwoną czapkę ze śnieżynką.

Napisz opinię