Lovely Lilla Miś Bukowski Design 15cm

49,00 zł

7340031303668

Co To jest Lovely Lilla Bukowski Design?

Lovely Lilla to miś marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku, koloru brązowego. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego szyję zdobi szalik zawiązany z boku. Na łapce ma wyhatwowane czerwone serce. Dzięki jego niewielkim rozmiarom możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Został wykonany z niesamowicie delikatnych i miękkich w dotyku materiałów. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz ręczne wykonanie sprawiają, że wygląda on niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lovely Lilla Miś Bukowski Design 15cm

Lovely Lilla Miś Bukowski Design 15cm

Lovely Lilla to miś marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku, koloru brązowego. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego szyję zdobi szalik zawiązany z boku. Na łapce ma wyhatwowane czerwone serce.

Napisz opinię