Skrallan i Dennis Pies-Brelok Bukowski Design 10cm

29,00 zł

9359-501C8

Co to jest Skrallan i Denis Bukowski Design?

Skrallan i Denis to pieski-breloki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku, krótkim futerku. Posiadają czarne, słodkie oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki. Mają zabawnie stojące uszy i wyglądają niezwykle uroczo. Dzięki ich niewielkiemu rozmiarowi, możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Wykonane są z niezwykle delikatnych i miękkich w dotyku materiałów.

Dostępne są w dwóch wersjach:

  • O jasnobrązowym futerku i z hustą w kwiaty, zawiązaną pod szyją
  • O jasnokremowym futerku i z kokardą w kwiaty umieszoną na uchu

Wielkość: 10cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla kobiet i dziewczynek.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Skrallan i Dennis Pies-Brelok Bukowski Design 10cm

Skrallan i Dennis Pies-Brelok Bukowski Design 10cm

Skrallan i Denis to pieski-breloki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku, krótkim futerku. Posiadają czarne, słodkie oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki. Mają zabawnie stojące uszy i wyglądają niezwykle uroczo. 

Napisz opinię