Gentil Benoit Miś Zimowy Bukowski Design 25cm

94,00 zł

20-31373944

Co to jest Gentil BenoitBukowski Design?

Gentil Benoit Bukowski Design to miś marki Bukowski Design. Jego włochate, jasnobrązowe futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biały sweterek w zimowe, czerwone wzorki i wełnianą czapkę. Dostępny jest w dwóch wersjach: z białą czapką i wyhaftowaną na niej czerwoną śnieżynką oraz z czerwoną czapką i wyhaftowaną na niej białą śnieżynką. Ma wesoły pyszczek i jest pełen optymizmu. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej i ręczne, precyzyjne wykonanie sprawiają, że każdy miś jest niepowtarzalny i wygląda niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla osoby, którą kochasz.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Gentil Benoit Miś Zimowy Bukowski Design 25cm

Gentil Benoit Miś Zimowy Bukowski Design 25cm

Gentil Benoit Bukowski Design to miś marki Bukowski Design. Ma wielkość 15 cm. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biały sweterek w zimowe, czerwone wzorki i wełnianą czapkę. Dostępny jest w dwóch wersjach: z białą czapką i wyhaftowaną na niej czerwoną śnieżynką oraz z czerwoną czapką i wyhaftowaną na niej białą śnieżynką.

Napisz opinię