Greve Barron & Herr Nilsson Bukowski Design 30cm

135,00 zł

  • Nr 1
  • Nr 2

Co to jest Greve Barron & Herr Nilsson Bukowski Design?

Greve Barron & Herr Nilsson to miśki elegancko ubrane. firmowe ciuchy marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Barron ubrany jest w elegancką, kapelusz, szalik i portki. Nilson ma za to czapkę zdaszkiem elegancki szlik i spodnie. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wygląda niezwykle uroczo.

Wielkość: 30cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka.  Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Ta elegancka misia doskonale nada się na prezent dla kobiet oraz dziewczynek.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Greve Barron & Herr Nilsson Bukowski Design 30cm

Greve Barron & Herr Nilsson Bukowski Design 30cm

Greve Barron & Herr Nilsson to miśki marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Barron ubrany jest w elegancką, kapelusz, szalik i portki. Nilson ma za to czapkę zdaszkiem elegancki szlik i spodnie.

Napisz opinię