Elton & Lord - Pies Bukowski Design 25cm

  • brazowe
  • szare

Co to jest pies Elton & Lord  Bukowski Design?

St. Bernard to duży pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest on niezwykle uroczy.

  • Wielkość: 25 cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziecka. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Elton & Lord - Pies Bukowski Design 25cm

Elton & Lord - Pies Bukowski Design 25cm

Elton & Lord  to  pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

Napisz opinię