Ulysses - Pies Bukowski Design 30cm

20-31373791

Co to jest Ulysses Bukowski Design?

Ulysses to duży pluszowy piesek. Pudel ze znanej marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobeżowego. Posiada czarne oczy,długie futr. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest on niezwykle uroczy.

  • Wielkość: 30 cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziecka. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ulysses - Pies Bukowski Design 30cm

Ulysses - Pies Bukowski Design 30cm

Ulysses to duży pluszowy piesek. Pudel ze znanej marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobeżowego. Posiada czarne oczy,długie futr. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

Napisz opinię