Kasper The Seaman Miś Bukowski Design 20cm

20-307154

Co to jest Kasper the Seaman Bukowski Design?

Kasper the Seaman to miś-marynarz marki Bukowski Design o jasnobrązowym futerku. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek, na tylnej łapce ma czerwone serduszko. Ubrany jest w marynarski sweterek w granatowo-białe paski z kotwicą. Jego łapki są ruchome, co nawiązuje do klasycznych, starych modeli misi. Jest zawsze pogodny i uwielbia przygody. Możesz zabrać go ze sobą w każdą podróż. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest on niepowtarzalny i wygląda niezwykle uroczo.

Wielkość: 20 cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla chłopca.

 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kasper The Seaman Miś Bukowski Design 20cm

Kasper The Seaman Miś Bukowski Design 20cm

Kasper the Seaman o miś-marynarz marki Bukowski Design o jasnobrązowym futerku. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek, na tylnej łapce ma czerwone serduszko. Ubrany jest w marynarski sweterek w granatowo-białe paski z kotwicą. Jego łapki są ruchome, co nawiązuje do klasycznych , starych modeli misi.

Napisz opinię