Andre Królik Bukowski Design 40cm

107,00 zł

20-365239

Co to jest Andre Bukowski Design?

Andre to królik marki Bukowski design o kremowym futerku z długim włosiem. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Pod szyją jest przewiązany kokardą koloru kremowego. Ma długie, zwisające uszy. Jego mięciutkie i błyszczące futerko i uroczy wygląd sprawiają, że chce się go przytulać.

  • Wielkość: 40cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziewczynek i kobiet.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Andre Królik Bukowski Design 40cm

Andre Królik Bukowski Design 40cm

Andre to królik marki Bukowski design o kremowym futerku z długim włosiem. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Pod szyją jest przewiązany kokardą koloru kremowego. Ma długie, zwisające uszy.

Napisz opinię