Mathilde (Matylda) Misia Bukowski Design 40cm

164,00 zł

20-31383547

Co to jest Mathilde Bukowski Design?

Mathilde to misia marki Bukowski Design o niezwykle miękkim, kręconym futerku, koloru jasnobrązowego. Ma czarne, wesołe oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w jasną, długą suknię z kołnierzykiem w koronkę, głowę przewiązaną ma opaską z kokardką. Wykonana jest z niesamowicie delikatnych i miłych w dotyku materiałów, doskonale nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że jest ona niezwykle urocza.

wielkość: 40 cm.

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziewczynki.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mathilde (Matylda) Misia Bukowski Design 40cm

Mathilde (Matylda) Misia Bukowski Design 40cm

Mathilde

Catarina to misia marki Bukowski Design o białym, puszystym futerku. Ma czarne, wesołe oczka oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w jasną, długą sukienkę z beżową kokardą, na uchu ma kokardkę w kolorze sukienki. Jest miękka i miła w dotyku, doskonale nadaje się do przytulania.

wielkość 40 cm.

Napisz opinię