Emanuel & Aurora Bukowski Design 15cm

54,00 zł

  • Ona
  • on

Co to jest Emanuel & Aurora Bukowski Design?

Emanuel i Aurora to misie marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku koloru jasnobrązowego. Posiadają czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki. Zostały wykonane z delikatnych materiałów, nie sposób ich nie pogłaskać. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wyglądają niezwykle uroczo i niepowtarzalnie. Są zawsze wesołe i pogodne.

Dostępne są w dwóch wersjach:

  • Aurora z różową suknią z białym koronkowym kołnierzykiem i różową kokardą przy uchu
  • Emanuel z krawatem w kratę
  • Wielkość: 15 cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka.  Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla osoby którą kochasz.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Emanuel & Aurora Bukowski Design 15cm

Emanuel & Aurora Bukowski Design 15cm

Co to jest Emanuel & Aurora Bukowski Design?

Emanuel i Aurora to misie marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku koloru jasnobrązowego. Posiadają czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki.

Napisz opinię