The Big Lefty Owieczka Bukowski Design 50cm

20-9368438

Co to jest The Big Lefty Bukowski Design?

The Big Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Pod szyją jest przewiązana miękką chustką. Ma spuszczone uszka i wygląda niezwykle uroczo. Została wykonana z niezwykle delikatnych i przyjemnych w dotyku materiałów, idealnie nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wygląda niepowtarzalnie. Nie sposób jej nie przytulić.

  • Wyjątkowo miękkie futerko
  • Wielkość: 50cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka.  Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziecka.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

The Big Lefty Owieczka Bukowski Design 50cm

The Big Lefty Owieczka Bukowski Design 50cm

Co to jest The Big Lefty Bukowski Design?

The Big Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada brązowe oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Pod szyją jest przewiązana miękką chustką. Ma spuszczone uszka i wygląda niezwykle uroczo.

Napisz opinię