Baby Karin i Calle Królik Bukowski Design 23cm

49,00 zł

7340031381949

Co to jest Baby Karin i Calle Bukowski Design?

Baby Karin i Calle to pluszowe króliki marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku. Posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Mają długie uszy i długie łapki dzięki czemu wyglądają zabawnie. Są zrobione z miękkich w dotyku materiałów, idealnie nadają się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wyglądają niezwykle uroczo i niepowtarzalnie.

Dostępne w dwóch rodzajach:

  • Baby Carin o jasnobrązowym futerku i koronkową kokardką pod szyją
  • Baby Calle o białym futerku z koronkowymi kokardkami na uszach
  • wielkość: 23cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla kobiet i dzieci.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Baby Karin i Calle Królik Bukowski Design 23cm

Baby Karin i Calle Królik Bukowski Design 23cm

Co to jest Baby Karin i Calle Bukowski Design?

Baby Carin i Calle to pluszowe króliki marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku. Posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. 

Napisz opinię